Επικό σκηνικό με τον Γάλλο σέντερ του Παναθηναϊκού, ο οποίος τραγούδησε στα ελληνικά το γνωστό «πράσινο» σύνθημα!
Συγκεκριμένα ο Ματίας Λεσόρ φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «OPAP Game Time», όταν κάποια στιγμή στη συνέντευξη η δημοσιογράφος, Λίλα Κουντουριώτη, του έδωσε μία ντουντούκα.
Αφού λοιπόν τον ρώτησε αν ξέρει να την χρησιμοποιεί, ο Γάλλος σέντερ του Παναθηναϊκού πήρε την ντουντούκα στα χέρια του και τραγούδησε το «Βουντού-βουντού, βουντού-βουντού και πράσινη μαγεία»!
Δείτε παρακάτω το επικό βίντεο με τον Λεσόρ (σ.σ. στο 3:42 το σύνθημα):
Όλα Πράσινα.